Lampa Knog Blinder Road R150 tył

Dostępność: Tymczasowo Niedostępny
Cena: 289,99 zł 289.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Knog
Kod produktu: 12902

Opis

Super jasna: Wytwarzając moc 150 lumenów, R-150 jest wystarczająco mocna, aby zapewnić widoczność w dzień i w nocy, niezależnie od warunków.

Diody COB LED i widoczność boczna:
Wyposażona w zaawansowaną technologię COB LED, R-150 wytwarza jednolitą i spójną wiązkę światła pokrywającą duży obszar. Szeroki kąt wiązki COB, w połączeniu z kształtem specjalnie zaprojektowanym do oświetlenia bocznego, zapewnia kąt widoczności 200 stopni.

Unikatowa dioda stroboskopowa:
Wyjątkowa widoczność R-150 jest zapewniania przez diodę stroboskopową o dużej mocy, która może działać w trybie niezależnym od pozostałych diod LED. Dzięki konstrukcji optyki diody stroboskopowej, która daje wiązkę światła o kącie 12°, po zamontowaniu na rurze podsiodłowej, snop światła R-150 jest skierowany równolegle do drogi, aby zmaksymalizować widoczność na duże odległości.

Duży panel świetlny i wyjątkowe wzory światła:

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii COB LED i układowi panelu świetlnego, R-150 jest w stanie tworzyć wizualne wzory światła które są niemożliwe do przeoczenia. Szeroka wiązka COB i skoncentrowana dioda LED Strobe w połączeniu z wysoką wydajnością i przyciągającymi wzrok wzorami gwarantuje że ta lampa jest maksymalnie widoczna, obojętnie czy jest używana w dzień lub w nocy.

Niska waga:
Waży zaledwie 44 gramy.

9 trybów pracy:
R-150 ma dziewięć trybów do wyboru, od maksymalnie oszczędnego i zapewniającego 50 godzin pracy, do trybu działania z pełną mocą i zapewniającą maksymalną widoczność więc niezależnie od tego czego szukasz, R-150 ma wiele opcji do wyboru.

Pełna wodoodporność:
Dzięki klasie ochrony IP67 lampa może być zanurzona w wodzie na 1 metr na 30 minut czyli można jej używać bez względu na warunki atmosferyczne.

Wygodny sposób ładowania:
Ładowanie przez zintegrowane złącze USB-A oznacza, że nie ma potrzeby stosowania żadnych kabli. Pełne naładowanie z ładowarki sieciowej zajmuje trzy godziny.

Wskaźnik ładowania:
Niewielka dioda LED wokół przycisku włączania/wyłączania świeci na zielono podczas ładowania lampki i wyłącza się, gdy lampka osiągnie pełną moc akumulatora.

Wskaźnik niskiego poziomu baterii:
Nie musisz zgadywać, kiedy Twoja lampka wymaga naładowania. Jeśli wokół przycisku włączania/wyłączania świeci się na czerwono dioda LED, oznacza że poziom baterii spadł poniżej 10% naładowania.

High : 35 Lumenów / 3.5 godziny 
Peleton   : 2 Lumeny / 30 godzin 
Strobe : 150 Lumenów / 7.5 godziny
Impact  :110 Lumenów / 25 godzin 
Beacon : 85 Lumenów / 6.5 godziny 
Wave : 90 Lumenów / 4.5 godziny
Bounce : 100 Lumenów / 6.5 godziny
Burn : 130 Lumenów / 2.5 godziny 
Eco : 8 Lumenów / 50 godzin 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium