Blog kategorie
Poradniki
Rekord Świata 24h Non-Stop

Ile kilometrów można przejechać na rowerze, solo, w 24h? Aktualny rekord świata federacji kolarskiej WUCA to 1,026km. Rekord ten należy do Christopha Strassera, austriackiego kolarza i specjalisty w jeździe solo. Przyszedł czas na pobicie tego rekordu przez naszego rodaka, Damiana Pazikowskiego.

Jak ubrać się zimą na rower? - AM Cycling

Stare przysłowie mówi, że stal hartuje się zimnem. Podobnie jest z kolarzem. Nawet zawodowcy, mający na wyciągnięcie ręki zgrupowania na południu Europy i najnowsze techniki treningu pod dachem, spędzają sporo czasu jeżdżąc po zaśnieżonych drogach. Dla nich to trening techniki jazdy oraz przyzwyczajanie się do niewygody.

Blog chmura tagów

ASSOS SPEED CLUB 80KM

0
ASSOS SPEED CLUB 80KM

ASSOS Speed Club Strata Challange

Speed Club wrócił; tej wiosny wracamy z wyzwaniem "80 km".

Wiosenny dystans 80km to nawiązanie do roku 1980, kiedy ASSOS jako pierwszy wprowadził druk sublimacyjny do produkcji koszulek rowerowych. Ta technika zrewolucjonizowała sposób w jaki przenoszone były grafiki na materiał, otwierając nowe możliwości profesjonalnym team'om i umożliwiając pełniejsze prezentowanie sponsorów.

Ukończ wyzwanie na STRAVA, a wtedy:

  • uzyskasz kod upustowy w wysokości 15% na zakupy odzieży bądź akcesoriów ASSOS na naszej stronie, w sklepie stacjonarnym lub na stronie assos.com
  • uzyskasz możliwość wygrania jednego z 40 zestawów ASSOS RS (koszulka+spodnie) 

Uruchom STRAVA i dołącz do klubu ASSOS Speed Club!

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium